Close

תיק עבודות

היכנסו לעולם של חיי חוץ מלאי השראה! צללו לפורטפוליו שלנו כדי לראות את הקסם ששזרנו במרפסות ברחבי ישראל וקראו מה יש ללקוחות שלנו לומר. 

אייל היקר, תודה רבה על תכנון נכון ומקיף למרפסת שלנו. תודה על שירות טוב, וזמינות תמידית לשאלות שלנו, על הגמישות לשינוי תכניות, והנחיות לביצוע המוצלח.

מיכאלה וירון אלון

חייבת להמליץ מכל הלב על אייל. איש מקצועי, יצירתי, שירותי ואיכפתי בצורה בלתי רגילה ויותר מכל האהבה שלו למה שהוא עושה ניכרת בכל שיחה. תודה אייל על הליווי והסבלנות

תמר לב ארקין

תודה ענקית על ההנחיה והליווי. למדתי המון וזה תענוג בפני עצמו. היה כיף ומספק ואני ממש מרוצה מהתוצאה.

נעם בירן

'שווה כל שקל. לאחר שהקשיב בסבלנות לתאור (הלא כל כך ברור) שנתנו, אייל הפיק תכנית מצוינת. תכנון מפורט וירידה לפרטים. זמינות מלאה לכל השאלות והבעיות שהתעוררו. כאשר הגענו למשתלה עם התכנית – הכל ברור ופשוט בלי ברבורים ובלי טעויות. את ההתקנה עשיתי בכוחות עצמי – הודות להסברים המפורטים של אייל. עכשיו, כחודש לאחר שסיימנו המרפסת נראית נהדר, ממש כמו שדמיינו.'

שי בגון

'בתור מי שאוהב לעשות דברים לבד ולאחר שהיו לי בעבר כמה ניסיונות לא הכי מוצלחים, שמחתי לגלות שיש לי אפשרות לעשות את הדברים בעצמי אבל עם הליווי וההכוונה המקצועיים. מהרגע שפניתי לאייל, ישר הרגשתי שאני בידיים טובות. לאחר מספר שיחות ולאחר ששלחתי לו תמונות ומידות של המרפסת, הוא נתן לי תוך מספר ימים תכנית והנחיות פשוטות וברורות. הקמת הגינה הייתה פעילות משפחתית ממנה נהנו גם הילדים… המרפסת עכשיו יפה ופורחת, ואני מקבל תחושת סיפוק כל בוקר. אין ספק שהפנייה לאייל הייתה אחת ההחלטות החכמות שעשיתי בשנה האחרונה!' ערן ברנט

ערן ברנט

רציתי לטשטש את מראה הבניין ממול וליצור אוירה נעימה ופרטית במרפסת. לא ידעתי במה להתרכז, איך ואיפה מתחילים?! החלטתי להסתייע באייל לתכנון הצמחייה במרפסת כולל סוגי מיכלים, צמחים והשקיה. אייל שאל שאלות (חכמות ונכונות), ייעץ בסבלנות רבה ובמקצועיות והיה קשוב לצרכיי ובקשותיי. ממליצה בחום ובטחון!

הילה יובל

לכל מי שמתלבט זה השירות הכי טוב שאתם יכולים לקבל אייל קשוב לצרכים, מלווה שלב אחר שלב מרגע התכנון ועד לשלב הביצוע. והתוצאה- תואמת לחלוטין את הציפיות! לאייל ידע עצום והוא עזר לי בכל שלב ושלב ותמיד היה זמין לסיכום, שווה כל שקל- תודה אייל על מרפסת מטורפת!

גיא חדד

כשנכנסתי לדירה חדשה עם מרפסת, היה לי ברור שעם הידע שלי בגינון אעצב את מרפסת. לאט לאט הבנתי, שאני נשארת עם הרבה שאלות שאין לי תשובות עליהן: גודל עציצים, סוגי צמחים המשתלבים ביחד, איך אני מקימה ניקוז למים איך אני יוצרת פרטיות ....ועוד... אייל ליווה אותי במלאכת ההרכבה וכך אפשר לי לעצב את המרפסת ללא צורך בגנן ואוכל להמשיך באופן עצמאי בטיפול השוטף. אייל בנה לי תכנית אישית מפורטת שבסופה עמדתי במרפסת ונשמתי לרווחה: " למרפסת כזאת חלמתי להגיע"

טלי שכנר