למי מיועד התהליך?

למי מתאים תהליך בנית מרפסת באופן עצמאי?

ברשותכם 'אגנוב' שניה לדבר על המהות ולא על הטכניקה. תהליך יצירה של גינה במרפסת באופן עצמאי מתאים לאלו מכם המבקשים לחסוך כסף, לחוות הצלחה ותחושת סיפוק מעשייה עצמית וקבלת אישור וגיבוי לכך שמה שנעשה הוא נכון ומדוייק.

כל אחת ואחד יכולים ליצור גינת מרפסת חלומית בכוחות עצמם.  אני באמת מאמין בזה בכל רמ"ח אבריי ויש לי מספיק שנות ניסיון להכריז על כך מעל כל במה ובביטחון. תשאלו את אלו שכבר עשו זאת ולא האמינו לפני כן לרגע שזה ניתן או שהיו להם ספקות.

אם הייתי חושב אחרת לא הייתי משקיע כל כך הרבה בנושא.

אבל הבטחתי מהות. אז אם שואלים אותי למי מיועד תהליך בנית מרפסת באופן עצמאי? אני עונה שהתהליך מתאים לבעלי מרפסות ריקות המבקשים לחוות הצלחה ותחושת הישגיות.

אושר וסיפוק ממשהו שנוצר ע"י אדם שלא חשב או האמין שיוכל לעשות זאת בכוחות עצמו.

למי מיועד תהליך בנית מרפסת עצמאי?

נשים, גברים זה בכלל לא משנה. אתם יודעים לבנות שידה מאיקאה? מצליחים לחבר מדף לקיר? נשבע לכם שעניין הגינה במרפסת קל יותר מהרכבת שידת איקאה או תלית מדפים על הקיר.

בתוך התהליך הזה דאגתי לתת מענה להכל וממשיך ללמוד מכם על צרכים חדשים ולתת גם להם מענה.

בסופו של דבר השירות אותו אני מציע פונה לקהל שלא מעוניין בגנן, רוצה לעשות בעצמו אבל לא בטוח איך להתחיל ובעיקר מה ואיך לעשות. אם אתם רואים עצמכם ככאלו, בואו נדבר 🙂

 

 

דברים שמדאיגים אתכם?

בואו נרגיע ונפתור את כולם

מי יסחוב את כל הדברים? המשתלה תביא לכם את הכל הביתה ותניח לכם את ההזמנה במרפסת. זה החלק עליו אני אחראי.

מי יעזור עם נושא חיבורי צנרת ההשקיה במידה ותתקשו להבין או לא בא לכם להתעסק עם זה? אותו גורם שיספק לכם את משלוח הצמחים והציוד יידע לעשות גם את זה.

הרי אם להסתכל על זה לרגע, מדובר בסך הכל בשתי נק' שעשויות לעלות מצדכם כ "חסמים" אפשריים ליישם את תהליך הקמת הגינה בכוחות עצמכם וגם את אלו פתרתי עבורכם.

אז…למי מיועד תהליך בנית מרפסת עצמאי? לכל אחד שיודע ורוצה כמובן 🙂 לקשור שרוכי נעליים. ממש ככה.

אגב אם יש לכם שאלות נוספות בהקשר זה

כנסו לקישור הבא ריכזתי בו מענה לכל שאלה ואם לא נחה דעתכם ולא מצאתם תשובה, פנו אליי ואתן תשובה ופתרון.

ככה קל ככה פשוט

בהצלחה

אייל