מי אני

מי אני

הי, אני אייל

מתכנן ומעצב מרפסות משנת 94, כן המון שנים. 'עתיק' במרפסת כמו שאומרים… מייסד אתר 'אדנית' לעיצוב מרפסות וקבוצת ה FB מרפסות מעוררות השראה בישראל

כיזם סדרתי העוסק בפיתוח מוצרים ושירותים בתחומי הגינון והחינוך בארץ ובחו"ל וכמנטור לנוער בסיכון מזה 16 שנים, הדבר המרכזי שמניע אותי בכל אחד מהתחומים הוא היכולת לעורר השראה ולהניע אנשים לפעולה. לטעת בהם את הביטחון שמה שירצו יוכלו לממש ולהשיג בכוחות עצמם ולהצליח, גם אם חשבו אחרת לפני כן.

לפני מס' שנים, עוד בטרם התיישב לנו הנגיף על החיים ותוך כדי בנית קהילת המרפסות המופלאה שלי/שלכם, זיהיתי את הצורך הרצון ובעיקר את היכולת של קהל בעלי המרפסות, ליצור גינה במרפסת בכוחות עצמם. 

באותה נשימה זיהיתי גם את החששות והבלבול מכך שאולי זה לא אפשרי ואולי זה לא יצליח ובכלל מהיכן מתחילים כי חסר הידע וחסרה ההבנה מהיכן להתחיל ובעיקר מה הם השלבים ואיך לבחור דברים נכון ולדייק, כי בסופו של דבר חוויית ההצלחה ותחושת הסיפוק זה לב העניין.

מהמקום הזה נולד הרעיון של תכנון מרפסת במודל שייצרתי בו גורם מקצועי (אני) יניח את הבסיס, יכווין יתמוך ויעודד. מעין מנטור לגינה במרפסת אם תרצו 🙂 אבל את הביצוע ע"פ תכנית אתם תעשו. 

הרעיון התגבש לכדי שירות מהודק, מדויק ומוכח וזה הלך וצבר תאוצה והנה אנחנו כאן.

 

רוצה לומר כך, אם יש לכם החשש הקל שבקלים, שתפו אותי ואני מצדי אטע בכם את הביטחון הנדרש ואצייד אתכם בכלים ובידע כדי ללכת על זה ולהצליח.

איך זה עובד? 

מלאו הטופס הבא עם כל נתוני המרפסת שלכם, ראו איך זה עובד, אני אצור קשר ונתקדם.

נישתמע

אייל